İnsan-Kaynakları

İnsan-Kaynakları

Öneri Sistemi

AKBAŞ HOLDİNG’de tüm çalışanlarımızın katılımına açık öneri sistemimiz sürekli gelişim faaliyetlerimizi desteklemektedir.


Performans ve Değerlendirme

AKBAŞLAR TEKSTİL ’de çalışanlarımızın performanslarının belirli bir model doğrultusunda objektif olarak ölçülmesi ve değerlendirilmesi amacıyla yıl bir defa olmak üzere yıl sonunda performans değerlendirilmesi yapılmaktadır.


Eğitim ve Geliştirme

Şirketlerimizin hedeflerine paralel olarak, sürekli eğitim ve gelişimi hedefleyen AKBAŞLAR TEKSTİL’de, çalışanlarımızın verimliliklerinin arttırılması, değişime uyum sağlayabilmesi ve gelecekteki yönetici kaynağımızın yetiştirilebilmesi için ihtiyaç duyulan eğitimler çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişim ihtiyaçları dikkate alınarak yıllık olarak planlanır.


Staj

AKBAŞLAR TEKSTİL’e bağlı üretim işletmelerinde Üniversiteler ve Meslek Liseleri ile işbirliği içinde öğrencilere staj imkanı yaratarak öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.


İşe Alım Süreci

Şirketlerimizin insan kaynağı ihtiyaçları holdingin kısa ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda belirlenmekte ve işe alımlarda AKBAŞLAR TEKSTİL’in kurum kültürüne uygun yenilikçi ve değişime açık adayları istihdam etmeyi amaçlamaktadır.